Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz tesisatı kullanım alanı son yıllarda oldukça yaygın hale gelmiştir, bir çok ilin merkezi yaşam alanlarında tercih edilmeye başlandı. Kullanım kolaylığı olarak diğer yakıtlardan daha çok avantajı olan doğalgaz sistemleri, çevre temizliği ve sağlık açısından da son derece avantaj sağlamaktadır. Bunun yanı sıra yanma verimi de yüksek olan bu sistemlerin Lpg benzeri patlama tehlikeleri ve basınç tesirleri yoktur. Homojen yapısı sayesinde farklı bölgeleri aynı ısıda tutmanız daha kolay ve uzun sürelidir.

Doğalgaz tesisatı kurulumu son derece önemli ve ciddi bir işlem olup, bilinçsiz kişilere teslim edilmesi halinde kötü sonuçlara sebebiyet verebilmektedir. Afor Doğalgaz olarak keşif, projelendirme, tesisat kurulumu, kontrol, bakım ve onarım aşamalarının tamamında hizmetinizdeyiz.

Şirketimiz doğalgaz ile alakalı her türlü projelendirme ve uygulamaları yapmaktadır. Tecrübeli uzman ve deneyimli ekip arkadaşlarımız keşif aşamasından başlayarak projelendirme uygulama ve iş teslimine kadar bütün süreci tüm dikkatle takip eder ve müşteri memnuniyetine hassasiyet göstererek iş teslimini yapmaktadır. Şirketimiz merkezi sistem, işyerleri, restorant ve apartman kolon tesisatlarında 10 yıllık tecrübesiyle bir çok referansa imza atmıştır. Doğalgaz tesisatı Merkez, Toroslar, Eğriçam, Mezitli, Davultepe ve Yenişehir başta olmak üzere tüm Mersin’e hizmet vermekteyiz.